Ochojno, Poland
Lwowska
N/A
+48 501436470
Serdzecznie i szczerze polecam panią architekt Beatę Zbrońską - zależało mi bardzo uzyskać szybko pozwolenie na budowę domu, pewien architekt przez ponad trzy miesiace zwodził mnie że w okresie pandemii to niemożliwe zapewnial że trzeba czekać. Czekałem. Przez przypadek wszedłem na stronę pani Braty, szybki telefon i wiedziałem że tej osobie można zaufać. Intuicja mnie nie myliła - za miesiąc wszystkie dokumenty zostaly złożone w, a za 2 miesiące otrzymalem pozwolenie.
like
Współpraca z Panią Beatą to sama przyjemność. Adaptacja projektu przebiegła bardzo sprawnie, a Pani Beata odpowiedziała nam na wszystkie pytania i wykorzystała swoją wiedze i doświadczenie, aby nam pomóc. Atmosfera na każdym spotkaniu zawsze była miła. Serdecznie dziękujemy i polecamy współpracę z Panią Beatą wszystkim chcącym wybudować swój wymarzony dom :)
Szczerze polecam Panią Beatę. Jest profesjonalna, kreatywna i w pełni zaangażowana w realizację projektu. Nie naciąga na dodatkowe koszty. Bardzo szybko odpowiada na wiadomości. No i w dodatku jest przemiłą osobą, dzięki czemu ubieganie się o pozwolenie na budowę przestaje być takie straszne ;-)
Potwierdzam opinie poprzedników. Gorąco polecam Panią Beatę. Projekt wykonany fachowo i szybko, a poza tym bardzo dobry kontakt.
Polecam! Pani Beata sugeruje rozwiązania, ale ich nie forsuje. Kontakt także jest bardzo dobry. Wszystko to w przystępnej cenie. No i plus za pomoc w organizacji spraw urzędowych.
Gorąco polecamy Panią Beatę! Jest bardzo kreatywna. Ma świetne wręcz zaskakujące pomysły na rozplanowanie mieszkania. Doradztwo i projekt na wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt. Dzięki Pani niemożliwe stało się możliwym, za co z całego serca dziękujemy.
Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z Pania Beata.️️️ Poniewaz podchodzi do swojej pracy z pelnym profesjonalizmem i z zaangazowaniem.I z calego serca mozemy polecic ️️
Bardzo miła współpraca , rozsądne ceny , terminowe wykonastwo Polecam
Deli
The best companies in the category 'Deli'