Ternat, Belgium
Fijnestraat 4
N/A
+32 25824556
Ternat
Dure aankoop, nog duurdere na-service. En altijd héél lang wachten!
like
Mij zien ze er nooit meer. Echte afzetters!!
Ze zijn snel om iets te verkopen en geld te verdienen maar nadien moet je bijna smeken om afspraak voor onderhoud of herstelling vast te krijgen. Zeer slechte na-service en dan nog veel te duur ook!
Mij zien ze er nooit meer! Veel betaald voor prutswerk.
Veel verkooppraatjes, weinig na-service. Afrader, je betaalt heel veel voor weinig kwaliteit en geen service. Volgende bestelling plaats ik ergens anders.
Onze bakoven was na amper 3 maand al defect. Garantie gold niet, hele dure herstelling. Amper 1 maand later opnieuw defect. Weer dure herstelling. Eerste en laatste bestelling bij VDM Systems voor ons!!
Oneerlijke service, onvriendelijk, slechte kwaliteit,... Ooit klant geweest maar niks dan miserie gehad. Installatie werkte niet en ze wouden er niet eens naar kijken, ook al was het splinternieuw en dus uiteraard ook nog onder garantie. Nadien ook ontdekt dat ik bij hen bijna het dubbele heb betaald dan een concurrent die zijn werk wél goed en bovendien veel vriendelijker deed.
Nooit meer! Heel duur voor slechte en onbetrouwbare service. Komen beloftes bovendien niet na.
Deli
The best companies in the category 'Deli'