Andel, Netherlands
Hofflaan 28
N/A
+31 612404229
Hoi wij zijn Rian&Josja. Ronny heeft ons goed geholpen in het traject met de renovatie van het dak en dakkapellen en kozijnen en een nieuwe aanbouw. Super tevreden over de info en alles wat i voor ons heeft gedaan. De gesprekken met gemeente, waterschap, energie maatschappij enzovoort Netjes alle vergunning geregeld. Een goede aannemer en de gesprekken met de aannemer Al met al kunnen wij Hetjes Bouwadvies & Management zeker aanraden. Gr Rian & Josja
like
Ronny is voor ons bezig geweest ivm een vastgoedproject die wij op het oog hadden. Ik ben ZELDEN zo'n fijn persoon tegengekomen om op zakelijk gebied te sparren . Mijn advies; DOEN! . Eerlijkheid, nette prijzen en duidelijk kennis van zaken is hoe wij Ronny omschrijven
Ik heb Ronny bouwkundig advies gevraagd aangaande mijn praktijkruimte; de staat waarin het verkeert en de mogelijkheden tot verbouwing. Hij reageerde snel, kwam zijn afspraken na en was zeer vriendelijk en vakkundig.
Wij zijn blij met het advies van Ronny, snel geholpen. !
Ik ben goed geholpen door Ronny! Ik heb Ronny gevraagd voor een bouwtechnische keuring van een huis. Ronny heeft alles goed bekeken en een goed advies gegeven! Dank je wel!
Wij hebben Ronnie ingeschakeld voor bouwadvies over een dakconstructie. Hij kwam met de goede oplossing zodat wij onze verbouwing niet stil hebben moeten leggen. Wij weten Ronnie zeker weer te vinden voor ons volgende bouw project. Top
Ronnie is een fijn persoon om mee te werken, Hij denkt mee en geeft goede adviezen. Wij hebben het als zeer fijn ervaren dat hij ons heeft geholpen met onze opbouw.
Hetjes Bouwadvies heeft begin 2019 een bouwkundige keuring gedaan alvorens wij een winkelpand met bovenliggende woonruimte aan hebben aangekocht in een vestingplaats. Naast de gebreken die Hetjes geconstateerd heeft en wij inmiddels opgelost hebben zijn er in het afgelopen jaar geen verdere gebreken boven water gekomen. Wij zijn dan ook zeer tevreden over de bouwkundigenkeuring en de adviezen Hetjes ons mee gegeven heeft. Bij een volgende overweging tot aanschaf vastgoed betrekken wij zeker Hetjes in het voortraject.
Deli
The best companies in the category 'Deli'