Toonen-Wientjens Photography

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Arnhem, Netherlands

toonen-wientjens.com
Photography studio· Photographer

Toonen-Wientjens Photography Reviews | Rating 4.9 out of 5 stars (7 reviews)

Toonen-Wientjens Photography is located in Arnhem, Netherlands on Mercatorweg 63. Toonen-Wientjens Photography is rated 4.9 out of 5 in the category photography studio in Netherlands.

Address

Mercatorweg 63

Phone

+31 653385303

Service options

On-site services

Open hours

...
Write review Claim Profile

D

Daniel Spoelder

Toppers!

T

Tamara Sauer

Topperdetop !!!!!!!!!!

M

Mark Nomikos

Is alweer een tijd terug dat ik bij deze fijne jongens kon mee kijken in de keuken. Maar het was de moeite waard. Aardige en professionele lui die hans en hans. Goede verzorgde workshop en mooie resultaten en gast vriendelijk ontvangst en afsluiting. Ik zou zeggen, leg elke maand wat geld op zij en boek de workshop.

L

Luuk Steemers

De heren Hans zijn absolute toppers in hun vak. Ze vullen elkaar zo perfect aan in vaardigheden en persoonlijkheid dat ze in feite tot één ondeelbare superfotograaf zijn vergroeid. Daarnaast zijn Hans Toonen en Hans Wientjens afzonderlijk allebei toffe gozers die er zichtbaar van genieten om hun fijne kneepjes op de cursisten over te dragen. Ik heb in juli 2020 meegedaan aan hun driedaagse masterclass en daar geen seconde spijt van gehad. Heel veel geleerd over regie en belichting, en niet in de laatste plaats door de fantastische modellen: Nina, Herman Spinhof, Rosa Huizinga en Georgina Rossen. De laatste is daarnaast ook nog eens een uitmuntende make-up artist.

J

Jerrold Verwey

Mannen die echt verstand van fotografie hebben. Kan het iedereen aanraden, en je zult versteld staan van de kwaliteit die deze mannen afleveren.

M

Marcel Palmen

Afgelopen week de 3 daagse masterclass bij Toonen-Wientjens Photography gevolgd. Toonen en Wientjens laten op een relaxte manier zien dat je voor mooie studio opnames geen opstelling nodig hebt met tig lampen. Je kunt al prachtige opnames maken met 1 lamp. Ze laten zien hoe je licht opstellingen maakt, hoe je een model moet aansturen en waar je op moet letten om direct mooie platen te schieten. Korte instructies worden gevolgd door opdrachten waarbij je zelf aan de slag moet om het geleerde in de praktijk te brengen. Toonen en Wientjens trekken alles uit da kast, waaronder professionele modellen en een makeup artist die zorgt dat het model er perfect uit zien. Ik heb een top weekend gehad, en kan deze masterclass alleen maar aanbevelen. Je krijgt echt waar voor je geld.

V

Viresh Goerdin

Wat een top fotograferen, inmiddels de 3 daagse Masterclass van Toonen en Wientjes gevolgd. En wat heb ik daar veel geleerd! Mijn leerdoel was het leren aansturen van modellen, en als je maar 3 a'4 foto's per sessie met model mag maken wordt je uitgedaagt om het model duidelijke instructies te geven, goed te kijken naar het licht en compostie. Alleen maar lof, wat een werkethiek, perfecte samenwerking van het team en vooral veel plezier. Niet twijfelen, de Masterclass gewoon doen. Ga je nooit spijt van hebben.