N/A
+380445372515
I have brought my Hyundai here many times both for normal maintenance and repair. Very pleased with the quality service and friendliness of the staff. I always use Paritet.
like
I've spent some time choosing a first new car and stopped my choice on Hyundai Tucson FL 2019. Among different car centers I liked \Paritet\ on Ukraine, Kyiv, Avtozavodskaya St. 24, because I've got all full information and benefits about interested car. Thanks a lot to sales manager Pavel from Paritet in answering all my question and supporting of getting my new car. \Paritet\ car center provides good consulting as well as car service. I'd recommend all customers come visit \Paritet\.
Responded to ad on autoria. Salesman tried to tell me I was wrong in car details yet it was him who did not know about their promotions. Called later to manager who refused to deal over phone. Very dishonest dealership. Will not honor their ads.
excellent
They have 4 lifts for service your car. Work by appointment.
Доброго дня. Не хотілося писати, але моменти які постійно «вилазять»після відвідування даного СТО салону не дають мовчати. Були в даному салоні двічі протягом 2 місяців. 1) на плановому ТО (поїхала дружина) , то сказали мало не пів машини замінити (автомобілю 3 роки). 2) Через страхову замінювали лобове скло.... скло замінили. Але!!! Вся торпеда салону після заміни скла подряпана, на фарбі авто теж виявилися царапини. На зауваження щодо пошкоджень суха відповідь - записуйтеся будуть дивитися. Через два дні в машині відклеївся Датчик сигналізації який кріпився до скла і завис на проводках. Відтоді сигналізація перестала працювати в потрібному режими (пищала постійно), а потім зовсім перестала працювати. Клієнтоорінтовність в даному салоні відсутня. Персонал не кваліфікований.
Очень довольны обслуживанием в Автоцентре! Все на уровне, очень профессиональное, качественное и доброжелательное обслуживание! Особенно благодарю менеджеров по продажам Виктора и Александра за помощь в выборе автомобиля и возможность тест драйва! Благодарю и рекомендую именно этот автоцентр!
Відмінний сервіс - 5 зірок за швидкість та якість сервісу. 23.01 в сб звернулись до салону переглянути авто, 25.01 в пн, в обід, вже було позитивне рішення від банку по кредиту, 27го ми, счастливі власникі, виїхали на оформленому та оздодбленому доп. обладнянням авто. Всі наші прохання були виконані і ми отримали більше, ніж очікували. Олексій та Олександр супроводжували нас 24-7 по всім питтаням і процесам. Ще й подаруночок від салону отримали, дуже приємно! Задоволені співпрацею на 150%, будемо і надалі користуватися послугами Автоцентру \Паритет\. PS. Новенька Kona у 2-tone чисте задоволення і краса! :)
Deli
The best companies in the category 'Deli'