Church of Holy Virgin Marbach's Ascension

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Chorzów, Poland

wnmpchorzow.parafia.info.pl
Catholic church· Church

Church of Holy Virgin Marbach's Ascension Reviews | Rating 4.1 out of 5 stars (8 reviews)

Church of Holy Virgin Marbach's Ascension is located in Chorzów, Poland on Farna 3. Church of Holy Virgin Marbach's Ascension is rated 4.1 out of 5 in the category catholic church in Poland.

Address

Farna 3

Phone

+48 322462876

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

J

Joanna Bainka

Dzwoniłam z prośbą o pomoc. Osoba która odebrała najprawdopodobniej ksiądz była zniesmaczona ze jej przeszkodziłam. Ksiądz bardzo niemily. I dziwić się ze ludzie odchodzą od kościoła.....jak poprosiłam żeby się ksiądz przedstawił to odmówił

M

Maria Motaj - Dziaczko

Klimatyczny kościół, wspaniała atmosfera Ostatnia msza popołudniowa w niedzielę o 16:30. Dogodny dojazd dla osób na wózkach.

E

Ewa Krakowczyk

Kościół w okresie grzewczym jest ogrzewany co najmniej od 15 lat i twierdzenie, że tak nie jest TO KŁAMSTWO.! Nie dziwię się, że autor tej opinii ukrywa się pod pseudonimem. A mam przy okazji pytania: 1) ile kasy wyłożył na utrzymanie tej świątyni, 2) kiedy konkretnie - data, okoliczności, nazwiska- kapłani prosili o kasę, 3) czy wie ILE KOSZTUJE utrzymanie świątyni - w tym ogrzewanie- i cmentarza ; dostępnych także dla niewierzących.

T

tomasz jasina

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Chorzowie Batorym . Przepiękna noegotycka świątynia powstała między 1898 a 1901 rokiem przepiękne wnętrze kościoła wybudowanego z cegły polecam do zwiedzenia . Kościół mieści się w Chorzowie Batorym przy ulicy Farnej 3 . POLECAM

M

Marcin Magner

Piękny duży kościół. W okresie świątecznym posiada na swoim terenie nawet żywą szopkę.

M

Marek Złotoś

Bardzo ładna architektura zewnętrzną i wnętrz.

A

Alverstoz

Kościół zły , księża oszczędzają na ogrzewaniu i ogrzewają tylko zakrystię , proboszcz obecny przypomina Rydzyka tylko kasa,kasa,kasa i kasa tylko to się liczy.

M

magda s

Nasz Kościół, nasz Faroż.... Kościółek po piaskowaniu wygląda jak nowy.