Diest, Belgium
Koning Albertstraat 119
N/A
+32 13290797
Outdoor seatingDine-in
Toilets
AlcoholBeerSpiritsWine
Gezellig café.
like
Klein nog vrij authentiek cafeetje waar je wat kan drinken aan democratische prijzen. Bediening: correct en gewoon vriendelijk. Er tijdens dit eerste bezoek niet gegeten maar er was een lopende promotie van 10 voor een spaghetti, brood, kaas en een drankje. Vrij druk bezocht - rond 15.30 uur op vrijdag - maar toch niet te luidruchtig.
Heel goed,organiseren veel ,en echt café zo hij moet zijn, en gezellig. Goeie soep ,koffieen en vóóral niet vergeten de spaghetti .alles goed heet.
Personale molto carina e un cappuccino veramente buonissimo
Niet erg vriendelijk. Vraagt van achter de toog wat de mensen willen drinken die aan tafel zitten. De naam stadscafé onwaardig
Gezellig café in centrum Diest, vriendelijke bediening prijzen van de geserveerde dranken vooral economisch
#dansen en drinken# economische prijzen en gezelligheid voor 50
Heel tof café of het nu voor een leuke babbel is of wat meer ambiance. Erg toffe en sympathieke uitbaters.
Deli
The best companies in the category 'Deli'