Helmond, Netherlands
Wesselmanlaan 25
N/A
+31492595555
I stayed here with my crying baby for few days for observation. I got great tips and help from medical stuff working here. Everybody is very helpful and friendly. I can highly recommend this hospital! Building is nicely renovated, rooms are very comfortable and well designed.
like
Top
I delivered my baby there and I enjoyed a nice stay with the staff there with excellent medical services from friendly nice people
Hallo Apotheek Elkerliek. Mijn dochter was eergisteren bij jullie aan het wachten op een vriend die op dat moment bij de oogarts was. Mijn dochter Prisca heeft contactlenzen en had dr contactlens verkeerd om in dr oog waardoor ze last had van dr oog. Ze vroeg aan een medewerker of ze vloeistof hadden zodat ze hqar lens eruit kon halen en er goed in kon doen. De medewerker had het haar gegeven maar het was geen oogvloeistof maar iets anders!!! Mijn dochter kon het wel uitschreeuwen van de pijn!. Er is wel een arts erbij geroepen en heeft mijn dochter iets voor dr oog gegeven! dit x wel goed!. na enige tijd kon gelukkig mijn dochter weer zien en terug rijden met een vriend. BEDANKT MENEER DE ARTS EN JAMMER APOTHEEK MEDEWERKER DAT JIJ ER ZO ONVOORZICHTIG MEE OM BENT GEGAAN.
Dit is erg slecht om een \u200b\u200bafspraak te maken met een dermatoloog terwijl u vanaf twee maanden op deze afspraak wacht om pigmentvlekken op de huid te behandelen en het heeft medische crèmes nodig om het te behandelen. U krijgt te horen dat wij niets voor u kunnen doen van de huisarts en daarna de specialist twee maanden voor niets.
Jammer weer... dat je hier in tijden van corona geen afscheid mag nemen van zieke dierbaren, dit breekt mijn hart! Als je belt willen ze niet eens info geven over hoe het met de persoon in kwestie gaat.. tis maar afwachten tot het klaar is.. ik vergeef het de regering en het ziekehuis NOOIT!, 1 STER, en dat is al teveel... vrouw aan de telefoon op de ic was ERG gevoelloos en onpersoonlijk na de nabestaande. Diep en diep triest gewoon.
Met mijn moeder (dementerend) dus mocht met 2 pers. naar binnen naar oogheelkunde geweest werd vriendelijk ontvangen in de ontvangsthal. En bij de oogheelkunde waren ze zeer vriendelijk het baliepersoneel,assistente en de arts zijn bekwam vriendelijk en zeer behulpzaam dat was een positieve ervaring. Bedankt
uit eigen ervaring: goed en vriendelijk personeel, prettige atmosfeer, uitstekende zorg
Deli
The best companies in the category 'Deli'