SHELL LYGNASÆTER

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Jaren, Norway

find.shell.com
Cafe· Convenience store· Electric vehicle charging station· Sandwich shop· Gas station· Bakery· Fast food restaurant· Pizza takeaway

SHELL LYGNASÆTER Reviews | Rating 3.5 out of 5 stars (8 reviews)

SHELL LYGNASÆTER is located in Jaren, Norway on Rv4 Lygnasæter Hotel, Lygna. SHELL LYGNASÆTER is rated 3.5 out of 5 in the category cafe in Norway.

Address

Rv4 Lygnasæter Hotel, Lygna

Price range

$$

Phone

+47 61328613

Amenities

Public toiletToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible toilet

Offerings

Ethanol-free petrolFull service fuel

Open hours

...
Write review Claim Profile

D

Dennis Gjerdingen

Bra

J

Julianus Neubauer

Den eneste bensin stasjon som selger overprisede pølser uten brød eller lomper inkl. Skal du ha lomper koster det 8 kr, pølsebrød 10 kr. Jeg har vant med at ting skal være dyrt, men dette er en ren fornærmelse mot kunden. Reiser heller 10 min unna hvor du får det samme for halve prisen.

B

Barbro Gruer

Får ikke spesielt matlyst her når betjening sitter på benken å raper, fysj..

M

malinWL

Spory parking dla duzych jak na Norwegie obok shela. Toaleta na miejscu. Dodatkowo widoki i swieze powietrze w gratisie

M

Morten Krogh

Maken til dyr og overpriset dårlig bensinstasjon mat! 100kr for en bitteliten 100g cheeseburger som var både blaut og totalt gjennomstekt på samme tid, uten smak og druknet i idun dressing. I tillegg 56kr for en grillpølse...dette var bare trist og dyrt.

E

Espen Venli

Bånn i bøtta. To pølser og to brus som de tar 178 kroner er nær opp til ran. Den ene pølsa var gammel og tørr, den andre kald. Og til slutt kroner de det dårlige inntrykket med å ha de høyeste drivstoffpriser på vår tur den dagen. Blir nok en stund til neste besøk

T

Terje Kristoffersen

Kaffen (cappucino) smakte mer som utvannet melk enn kaffe. Kjøp i hvert fall kaffen et annet sted

A

Andreas Falken

Grei kvalitet på maten men LATTERLIG DYRT!!!!. 106kr for en baguette og en kvikk lunsj :(.