ANVR

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Leusden, Netherlands

anvr.nl
Corporate office· Travel agency· Leisure· Travel & Tourism

ANVR Reviews | Rating 2.8 out of 5 stars (5 reviews)

ANVR is located in Leusden, Netherlands on Storkstraat 24. ANVR is rated 2.8 out of 5 in the category corporate office in Netherlands. Mensen reizen al vele eeuwen over de aardbol, voor hun plezier of voor het doen van zaken, zowel individueel als in groepsverband. Geen wonder dat vanaf de jaren 50 van de vorige eeuw een ontwikkeling op gang kwam vanuit de ondernemingen in de reisbranche zich te willen verenigen om zo de gezamenlijke belangen te behartigen. De ANVR is dan ook een brancheorganisatie en geen consumentenorganisatie.

Address

Storkstraat 24

Phone

+31 355433410

Company size

1-10 employees

Headquarters

Leusden, Utrecht

Founded

1966

Open hours

...
Write review Claim Profile

J

Jeroen

'De ANVR garandeert de kwaliteit van de bij haar aangesloten reisorganisaties. Zo controleert de organisatie de bij haar aangesloten reisaanbieders op de volgende zaken: Eerlijke voorwaarden, Financiële zekerheid, Veilig reizen, Kwaliteit reisbegeleiding, Goede klachtenafhandeling' Wat dus niet waar is. Kijk voor de grap eens online naar reviews van Travix (onder andere Budgetair, Cheaptickets en Vliegwinkel) vallen hieronder. Dit bedrijf is telefonisch niet bereikbaar, reageert nooit op e-mails en biedt dan ook geen goede klachtenafhandeling. Als ANVR als speerpunt zou hebben 'geen klachtenafhandeling', dan zou ook Travix hier thuis horen. Maar blijkbaar laat ANVR gewoon elk boekingsbureau toe dat hun jaarlijkse fee betaalt. Verder zal het hen - klaarblijkelijk - ook een zorg zijn. Chapeau! Een nietszeggend logo dat veel geld kost voor bedrijven en consumenten dus redelijk misleidt.

L

Leon Waarts

Vandaag bericht gekregen van VakantieDiscounter of we even het resterende bedrag van onze reis wilden betalen. Ha ha we zouden maandag 10 augustus vertrekken met Tui. Zelf hebben we al gezien en gehoord dat Tui de maandag vluchten heeft geschrapt. Op de vraag of we onze vlucht konden omboeken naar zondag 9 augustus krijgen we geen antwoord. Tot onze spijt kregen we van onze griekse vriendin te horen dat haar accommodatie dit jaar niet open gaat ( we zouden voor de 12e keer gaan ) Dus vakantieDiscounter DOE JE WERK voordat je mensen GELD afhandig maakt. En dan vervolgens na een paar dagen te melden dat je vakantie niet doorgaat en de mensen een VOUCHER wil geven. Dus mensen informeer eerst voordat je betaald. Met vriendelijke groet Leon

J

jo raymakers

ANVR is duidelijk alleen voor hun leden(reisorganisaties), misstanden in de reiswereld worden steeds groter en reisorganisaties willen zoveel mogelijk binnen graaien en zijn niet menselijk meer, iedereen heeft last van covid19, ANVR GEEFT NIETS OM DE KLANTEN VAN HUN LEDEN , DIE MOGEN HUN GAAN BLIJVEN GAAN

A

Ans Kortekaas

Telefonisch onbereikbaar

A

ali hamidi

Mooi en gezellig en natuurlijk goedkoop