Lublin, Poland
Lipowa 20/4
N/A
+48 794069722
Toilets
Zglosilam sie do pani Magdaleny Saj poniewaz chcialam popracowac nad moja emisja glosu i akcentem zdaniowym. Efekty naszej pracy odczulam bardzo szybko, widzialam postepy po kazdej wizycie i dodalo mi to duzo pewnosci siebie. Od samego poczatku docenilam u pani Magdy profesjonalizm, cierpliwosc i umiejetne dopasowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pani Magda dokladnie przygotowywala sie do kazdej wizyty i dobierala odpowiednie dla mnie cwiczenia ktore musiala wczesniej wydrukowac. W latwy do zrozumienia sposob wytlumaczyla skomplikowane zagadnienia dotyczace emisji glosu. Atmosfera na zajeciach byla bardzo mila i pomoglo mi to w pelni skupic sie na omawianych zagadnieniach. Serdecznie polecam pania Magde, jest przemila i niesamowicie profesjonalna osoba.
like
Pani Sylwia bardzo dobry specjalista! Do każdego człowieka podchodzi w sposób bardzo profesjonalny rzeczowy oraz indywidualny do potrzeb. Jeżeli chodzi o dzieci ma dużą empatię cierpliwość nad każdym się pochyla. W sposób jasny tłumaczy zakres zadań które przerabia z dzieckiem na zajęciach oraz daje materiały do domu wg potrzeb pacjenta. Dziecko bardzo lubi zajęcia u Pani Sylwi. Jednym zdaniem...Człowiek o wielkim sercu. Z całego serca polecam.
P. Sylwia jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Nawet w dobie koronawirusa zaproponowała i organizowała zajęcia online, których jakość była porównywalna z zajęciami na miejscu. Czuć, że wierzy w sukces swoich podopiecznych i im kibicuje, co naprawdę motywuje do pracy. Nasza współpraca była czystą przyjemnością! Pozdrawiam, Kamil Ł. ;)
Tą Panią można polecać wszem i wobec. Miła, uśmiechnięta, z ogromnym zaangażowaniem do dziecka i do pracy z nim. Co bardzo ważne, Pani Sylwia jest wszechstronna i ma ogrom cierpliwości nawet do tych najmłodszych.
Polecam panią Sylwię w 100 procentach przemiła osoba, świetny specjalista, super podejście do dzieci. Mój syn chętnie chodzi na zajęcia do pani Sylwi A po wyjściu nie może doczekać się następnych . Cieszę się że trafiliśmy na panią Sylwie Serdecznie polecam.
Pani Logopeda zdecydowanie zna się na swoim fachu. Śmiało można polecić, lekki był problem z zaparkowaniem. Ale takie niestety są minusy Lublina.
Super gabinet, w 100% polecam, Pani Sylwia ma super podejście do ludzi i dzieci. Skuteczność potwierdzona z autopsji.
Polecam Logopede Sylwie ,to kompetentna zaangażowana specjalistka. Bardzo kreatywna, przemycająca nowości bajkowe i ulubione postacie dziecka do zadań logopedycznych, co bardzo dziecku sie podoba. Dzięki takim metodom widać chęć do współpracy i postęp w rozwoju mowy. Mój syn bardzo lubił te zajęcia.
Deli
The best companies in the category 'Deli'