Lublin, Poland
Czwartek 24
N/A
Wheelchair-accessible entrance
Bardzo fajny plac. Jedyny minus to nieprzystosowanie wejscia zjezdzalni dla najmłodszych dzieci. Moja mała sama już zjeżdża a tu muszę jej lekko pomagać i asekurowć przy wejściu.
like
Bardzo dobry plac zabaw są dwie huśtawki karuzela dwie zjeżdżalnie mała i duża piaskownica samochodzik konik i 4 ławki
Plac zabaw ok. Ogrodzony, kilka fajnych makiet do zabawy. Minus za towarzystwo. Albo to przemadrzale babcie ktore wiedza najlepiej jak wychowywac dziecko lub matki polki, kobiety niepracujace i rodzace jedno za drugim dziecko i przejmujace sie tylko kolorem swoich paznokci
Kilka sympatycznych urządzeń, piasek na podłożu, ławeczki dla dorosłych, teren ogrodzony. Plac niezbyt duży, ale "na bezrybiu i rak ryba", więc okoliczne dzieci bateria się tu. Poza tym raczej czysto, spokojnie i bezpiecznie. Teren otoczony blokami.
Deli
The best companies in the category 'Deli'