Van Mierlo Construction & Development

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Maasdijk, Netherlands

vmierlo.nl
Construction company· Real estate developer

Van Mierlo Construction & Development Reviews | Rating 3.3 out of 5 stars (5 reviews)

Van Mierlo Construction & Development is located in Maasdijk, Netherlands on Aartsdijkweg 1. Van Mierlo Construction & Development is rated 3.3 out of 5 in the category construction company in Netherlands.

Address

Aartsdijkweg 1

Phone

+31 174522300

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

E

Elloy

Non pretentious employees, no surprises so far (building activities have not started yet)

H

Henry Verhagen

Ons huis is door Van Mierlo gebouwd. Dat werd in eerste instantie ontkend. Nu er een raammechaniek niet meer werkt, moeten wij maar een andere aannemer vragen dat op te lossen. Dat het geen garantie meer is, begrijp ik. Maar je kunt toch ook service leveren tegen vergoeding?

J

Jessica VLB

Vreselijk slechte kwaliteit en service. Huis uit 2009... gebreken bij oplevering waaronder lekkage dak, waterleiding in vloer, dakplaten binnenzijde kapot, kozijnen kapot. Later bleek een loze leiding voor zonnescherm fout aangelegd. Voordeur binnen een paar jaar (na verfbeurt en dus goed onderhouden) kapot. Smoesjes van geen goed onderhoud, de te warme zon en de te donkere kleur (we konden 3 donkere kleuren kiezen bij de bouw). In 2016 bij verbouwing bleek dat 2 radiatoren niet juist waren aangesloten. Gelukkig dus opgelost bij verbouwing, maar nu blijkt op de 1e verdieping nog een constructiefout: waterleiding niet geperst en dus lekt het al jaren. Reparateur verbaasde zich dat het nu pas naar voren kwam omdat het geheel op knappen stond en puur door het beton bij elkaar werd gehouden. Reactie van mierlo laat zich raden... garantie verstreken. Koop nooit een huis wat gebouwd is of wordt door van mierlo! Wij zullen hier zeker een zaak van maken.

M

Marko Sala

Er gaat veel mis in de uitvoering van onze woonwijk. Een combinatie van slecht eigen toezicht op de bouw en zeer slechte communicatie met de kopers. Wij kopers lopen tegen meerdere fouten aan op de bouw, die eigen personeel al gesignaleerd zou moeten hebben. Meerdere malen weken tot maanden op antwoord van mail moeten wachten.

A

Astrid Ramadhin

Wat een verschrikkelijk bedrijf is dit!!! Nergens gaan ze achteraan niks lossen ze op! 3 maanden geleden huis opgeleverd gekregen. Zonnepanelen doen het vanaf dag één niet, erf afscheiding is niet afgemaakt. Het enige wat ze kunnen is met het vingertje naar een ander wijzen. Nooit bellen ze terug ! Geven geen garantie dat problemen worden opgelost. Echt een klote bedrijf!! Wacht nog steeds op een telefoontje zal dit misschien helpen denk het niet!