Nicoline Klassieke Homeopathie

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Norg, Netherlands

homeopathiedrenthe.nl
Alternative medicine practitioner

Nicoline Klassieke Homeopathie Reviews | Rating 5 out of 5 stars (4 reviews)

Nicoline Klassieke Homeopathie is located in Norg, Netherlands on Clemenswerth 31. Nicoline Klassieke Homeopathie is rated 5 out of 5 in the category alternative medicine practitioner in Netherlands.

Address

Clemenswerth 31

Phone

+31 631782302

Amenities

Toilets

Open hours

...
Write review Claim Profile

Y

yooooooooni

Ik ging heen met hormonale klachten. Aan het einde van de behandeling heb ik mijn energie en blijdschap weer terug gekregen. Het grootste bewijs was voor mij toch wel dat ik niet meer merk dat mijn menstruatie er aan komt en dat deze van een hele week naar 2 dagen is gegaan.

A

Annelies Van der Laan

Ik kwam voor het eerst met Nicoline en met de klassieke homeopathie in aanraking tijdens de zwangerschap van mijn oudste dochter. Ik had erg veel last van misselijkheid en kon soms dagen niet fatsoenlijk eten en drinken. Omdat ik een kleintje in mijn buik had was ik voorzichtig met medicatie. Homeopathie is veilig tijdens de zwangerschap en ik kreeg van haar een middel. Ik knapte vanaf de eerste dag op en kreeg veel meer energie. Zo waren de laatste maanden van mijn zwangerschap toch nog leuk. Ook tijdens mijn andere twee zwangerschappen heb ik haar gebeld, en weer werkte het tegen misselijkheid. Of als ik een drukke periode heb gehad of flink griep heb bel ik haar ook. Dat scheelt weer een antibioticakuurtje. Ze houdt precies bij welke middelen je hebt gehad en ze weet snel de juiste dosering te vinden. Ook mijn dochter gebruikt homeopathie. Ze had vaak blaasontsteking, dat gaat nu veel beter.

A

Arjan

Sinds een halfjaar kom ik bij Nicoline in de praktijk. Van mijn specialist moest ik zware medicijnen slikken waar ik erg tegen aan hikte. Als noodgreep wilde ik de homeoptie proberen in plaats van de zware medicatie. Na mijn eerste - uitgebreide consult- heb ik van haar een homeopatisch middel gekregen. Nu een aantal maanden verder gaat het zoveel beter met me. De klachten waar ik al ruim drie jaar last van had zijn nagenoeg onder controle. Het contact met Nicoline is ontspannen en ongedwongen. Voor vragen kun je altijd even bellen om te overleggen. Het is prettig om te merken dat Nicoline met je meedenkt en zelfs voor nieuwe kwalen een oplossing met je zoekt. Ik zit de laatste maanden veel beter in mijn vel, dankzij de inspanningen van Nicoline.

M

Minka Tilman

Een aantal jaar heb ik en mijn gezin homeopathie bij Nicoline van der Vlist. Na bepaalde gebeurtenissen in ons leven heeft de homeopathie ons leven in balans gemaakt. De jarenlange ervaring van Nicoline in de homeopathie heeft ze veel kennis van zaken. Door haar inlevingsvermogen is het contact met haar erg gemakkelijk en ervaren wij als zeer prettig.