Olsztyn, Poland
Grunwaldzka 45
N/A
+48 896500535
In-store shopping
Wheelchair-accessible entrance
Good place.
like
Great fresh seasonal foods!!
Świetne miejsce. Wszystko można dostać co się chce: mięso, wędliny, nabiał, warzywa i owoce trochę tańsze niż w sklepach. Tylko ryby niestety są drogie. Za to kupiłam tanio spodnie dresowe grube, granatowe. Nie drogo i różne rozmiary, nawet bardzo duże.
Bardzo fajne miejsce można dużo kupić polecam ed
Bardzo miły i pomocny Pan nadzorujący targowisko, a także obsługa klienta pomocna i wyrozumiała. A także inni sprzedawcy uprzejmi i rozmowni. Zapraszam jutro w sobotę po ostatnie sztuki choinek sztucznych na pniu w donicach. Zauważyłam, że niektórzy sprzedawcy zostawiają po sobie mnóstwo śmieci i okropny bałagan, ale natychmiast widać ekipę sprzątająca, która dba o porządek, po jak i w trakcie targu.
Jedyne miejsce w Olsztynie gdzie można znaleźć w jednym miejscu wyroby rzemieślnicze z branży spożywczej , importowaną chemię gospodarczą , czy wreszcie w pełnym wyborze warzywa i owoce w dobrym gatunku,w sezonie również od dzialkowiczów.Bardzo potrzebne miejsce w Olsztynie.
Miejsce gdzie zakupy zdecydowanie odbiegają od trybu półka-kosz-kasa jak w supermarkecie.Tu handel ma duszę i ludzkie oblicze. Można się potargować, pogadać, ponarzekać ;) Bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą nie zastąpi żaden czytnik. Wiem, że miejsce jest przeorane, zaniedbane, cytując klasyka \taki mamy klimat\. Polecam zakup słodyczy, kawy, chemii a w sezonie przetwory i wędliny. Pozdrawiam.
Bardzo lubię to targowisko. Mam do niego sentyment jeszcze z czasów dzieciństwa.
Deli
The best companies in the category 'Deli'