Laboratorium s.c. NZOZ

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Ostrów Wielkopolski, Poland

Medical laboratory

Laboratorium s.c. NZOZ Reviews | Rating 3.7 out of 5 stars (8 reviews)

Laboratorium s.c. NZOZ is located in Ostrów Wielkopolski, Poland on Wrocławska 25A. Laboratorium s.c. NZOZ is rated 3.7 out of 5 in the category medical laboratory in Poland.

Address

Wrocławska 25A

Phone

+48 625928032

Amenities

Toilets

Accessibility

Wheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible toilet

Open hours

...
Write review Claim Profile

J

Justyna Bia

Wysłanie wyników na maila po pewnych komplikacjach dotarły.

E

Edyta W

Wykonywałam badania poziomu progesteronu w I trymestrze ciąży. W piątek wydano mi wyniki wykraczające poza skalę. W poniedziałek udałam się aby powtórzyć badanie wtedy dowiedziałam się że w laboratorium zabrakło odczynnika dlatego wynik badania był błędny. Zachowanie pracowników oceniam jako nieprofesjonalne, nie powinni wydać błędnych lub wątpliwie błędncy wyników badań. Badania wykonane w innym laboratorium potwierdziły pomyłkę. Edit. Nawiazując do odpowiedzi właściciela dodaje zdjęcie potwierdzające fakt, że badania zostały wykonane we wskazanym przeze mnie labolatorium.

F

fioba kasia

Bardzo nie miła obsługa, nie uznają pierwszeństwa kobiet w ciąży, pomimo że dzień wcześniej specjalnie o to pytałam i Pani kazala podjeść do okienka bez czekania, natomiast dzis mialam bardzo nie przyjemna rozmowę w rejestracji w związku z tym.

E

Edyta Gabrysiak

Bardzo miły personel, w razie jakichkolwiek pomocy zawsze służą pomocą. Bardzo lubię tu przychodzić , polecam. Szybko i sprawnie .

A

Aneta Anka

Zawsze tylko tu

D

Daga

Jako osoba oddające krew i posiadająca przywilej skorzystania wejścia bez kolejki.stoje i czekam .Do tej pory nie korzystalam gdyz po prostu zapominam.Ale stojac z dziecmi chciałabym wyjść szybciej.Pani w okienku na widok legitymacji prychnela i na tym się skończyło.zastanawiam się czy moje dobrowolne i świadome oddawanie krwi to tylko mój interes czy tylko gdy jest potrzeba krwi są naglasniane akcje A potem idźcie kochani w zapomnienie.Czy Pani nieudolna niedoinformowana??

A

Anna Wypych

Pani pobierajaca krew moim coreczkom i mi takze, bardzo mila, delikatna i spokojna. zdecydowanie polecam.

A

ardnaree30

badanie krwi dziecka - referencje w badaniu podane dla osoby dorosłej - kryminał - ostrzegam wszystkich rodziców