Rusinowo, Poland
Złotej Rybki 16
N/A
Domki jak na cenę 100 zł doba wrzesien 6 osób w dobrym stanie. Można zapalić w kominku drzewo za darmo. Duży minus dla rodzin z dziećmi brak pralki. Za to jest zmywarka. Ładna dziura dla osób lubiących naturę i brak tłumów. Właścicielka miła i pomocna dopóki czegoś nie skrytykujemy.
like
Domki w porządku, tv, kuchenka, zmywarka, wi-fi, lodówka, łazienka z wc, prysznic. Czysto i schludnie. Miejsce parkingowe. Plac zabaw dla dzieci. Grill. Właściciele mili i sympatyczni. Jedyny minus to jakieś 20-30 minut pieszo na plażę, ale można też podjechać autem. Fajne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, zwłaszcza z małymi dziećmi.
Nie polecam współpracy z P. Lidią Wójtowicz. Chamstwo to myśl przewodnia nie jednego usługodawcy. Jak na takie warunki cena jest ok jednak cała reszta pozostaje wiele do życzenia. Można doznać wiele przykrości jak i innych dziwnych incydentów. Nie polecam.
Oszustwo! Pieniądze wpłacone domku brak!
Zostalismy oszukani. Zaplacilismy i brama zamknieta.
Super miejsce. Polecam w 100%
Super, Bardzo zadowoloni.
Deli
The best companies in the category 'Deli'