Skalná, Czech Republic
Česká 123
$$
+420 354594053
N/A
Outdoor seatingTakeawayDine-in
Bar on siteGood for kidsHigh chairsToilets
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible seatingWheelchair-accessible toilet
AlcoholBeerCocktailsCoffeeKids' menuSmall platesSpiritsWine
Extensive opening hours and a super friendly service.
like
Super
Ok
Restaurace plná Němců, ceny odpovídající německé klientele. Úroveň gastronomie však těmto cenám neodpovídá. Jídlo sice chutné, ale když vám na stul k polévce donesou Maggi dochucovadlo (sojova omáčka s obsahem glutamatu a bůhví čeho dalšího), říkáte si, jestli to mají zapotřebí. Na WC látkový ručník, což mi nejen v době epidemie přijde dost nehygienické. Vybavení restaurace včetně nádobí už něco pamatuje. Na stole nevkusné umělé květiny. Jediné plus byl dobře vybavený dětský koutek.
Do této restaurace jsme dnes dorazili po návštěvě SOOSu na základě dobrých hodnocení z google. Překvapila nás velmi milá a vysoce profesionální obsluha, příjemné posezení na zahrádce i pěkný interiér, kam jsme se později ukryly před silným a ledovým větrem. Jídelní lístek také překvapil (nepodívali jsme se předem na jejich webové stránky) protože se skládal jen ze samých minutek. Ceny vyšší, jak v lázeňském městě - to je možná způsobeno blízkostí Františkových Lázní. Každopádně, jídlo bylo výborné, obsluha milá, restaurace čistá a když je člověk na výletě, tak nemůže být naštvaný, že dostal kvalitní a chutné jídlo za vysokou a tedy odpovídající cenu. Takže jsme byli naprosto spokojení. Chtěl jsem přidat nějaké fotografie, ale našel jsem tu spoustu naprosto stejných, takže je to zbytečné.
Hezké, příjemné prostředí, milá obsluha. Jídlo bylo výborné. Ceny standardní, průměrné. Za nás naprostá spokojenost.
Skvělé jídlo, profesionální obsluha, příjemné prostředí, ceny sice vyšší než v Praze, nicméně za ten oběd to stálo, opravdu jsme si pochutnali. Takové rozšoupnutí na závěr dovolené :) měli jsme pstruha a specialitu podniku - double steak ci jak se to jmenovalo. Maso perfektně ochucené a připravené přesně dle přání, a pstruh také skvělý. Ryba bývá v restauraci obvykle risk ale tady jsem si opravdu pochutnala. Jen drobná tečka, k rybě je lepší místo kolečka citronu měsíček, aby sel vymackat. Jinak to za mě nemělo chybu.
Deli
The best companies in the category 'Deli'