Wageningen, Netherlands
Pabstsendam 2
N/A
+31 646008113
Wheelchair-accessible entrance
Nice overnight. Quiet but very close to downtown and bike paths. All 6 places filled the night I stayed.
like
Gratis plek, lijkt veel op mixtparking. Wel mooi wandelgebied direct aangenzend
Mooie plaats wel was het heel druk met mensen die naar het strand de zwarte giraf gingen tegen de middag werd de weg ook afgesloten niemand mocht er meer door.
Schitterend uitzicht over de uiterwaarden van de Nederrijn en op loopafstand van het knusse intieme centrum van Wageningen met de vibe van een studentenstad door al het jongvolk dat fietst, wandelt en chillt. De CP heeft 5 plekken, maar er staan er vaak meer, weet niet of er op gehandhaafd wordt. Groot nadeel is de cementfabriek tegenover met op werkdagen vanaf vroeg af en aanrijden van betonmixers.
In weekend rustige CP, door de weeks beginnen om 5.30 uur vrachtwagens te rijden naar zand en grindbedrijf in de haven. Deze rijden direct voor je Camper langs. 5 overnachtingsplaatsen.
Super plek.
Een camperplaats aan de haven van Wageningen. Hoewel het een industriehaven is, is het er voornamelijk vrij rustig. Wel het nodige werkverkeer (vrachtwagens, tractoren, auto's) Buiten de zomervakantie kan dat al vroeg beginnen. Voorbij de camperplaats ligt een betoncentrale. Het uitzicht is er prima. Nadeel is dat de meest linkse plaats vrij schuin loopt. (zie foto) De andere plaatsen zijn vlakker.
Prima plaats om van hieruit te fietsen of Wageningen te bezoeken, jammer dat er geen voorzieningen
Deli
The best companies in the category 'Deli'