Restaurant „Brasserie“

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Winterberg, Germany

landal.de
Restaurant· Cafe· Coffee shop· Small plates restaurant· Family restaurant· German restaurant· Steak house

Restaurant „Brasserie“ Reviews | Rating 3.4 out of 5 stars (8 reviews)

Restaurant „Brasserie“ is located in Winterberg, Germany on In der Büre 21. Restaurant „Brasserie“ is rated 3.4 out of 5 in the category restaurant in Germany.

Address

In der Büre 21

Price range

$$

Phone

+49 29819287410

Service options

Outdoor seatingTakeawayDine-in

Amenities

Bar on siteGood for kidsHigh chairsToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible seatingWheelchair-accessible toilet

Offerings

AlcoholBeerCoffeeKids' menuOrganic dishesSalad barSmall platesSpiritsWine

Open hours

...
Write review Claim Profile

D

Dorus W

Really responseble service and I enjoyed the food

N

Nathalie Koenders

Top

J

Joris van Essen

Het personeel is vriendelijk en redelijk attent en spreekt Duits en Engels en een enkeling Nederlands. Ik had de zalmburger besteld. Prijs/kwaliteitverhouding is bij dit restaurant niet helemaal in orde. Het broodje was binnen de kortste keren sjompig van al het vocht van de ingrediënten, niet fijn eten. De groenten zijn 100% kant en klaar uit de diepvries (denk Iglo oid). Er zit verder niet veel smaak aan allemaal. De patat is gewoon prima. Kortom: prima plek voor een drankje, maar voor het eten kom ik zeker niet terug. Ik ga dan liever naar een snackbar waar de prijzen wel kloppen.

S

Sven PHANTOM

Aufgepasst beim Karte lesen. Die Bedienung war schwach. Das falsche Essen (bestellt war Lachs für die Kids, es kam der Lachs für Erwachsene). Preislich das doppelte. Insgesamt schöne Location aber ein Picknick in dem Tal reicht auch Achja das Essen war aber in Ordnung

R

R. de Vries

Vriendelijk personeel. Maar daar is ook alles mee gezegd. Het eten is echt verschrikkelijk. Allemaal diepvriesvoer.

G

Gerard Ficker

Gourmet schotel gererveerd voor 9 personen.de schotel was compleet. Echter maar voor 8 personen een gourmet stel. Vlees en rauwkost grof gesneden. Rauwkost was ook erg weinig voor 9

W

Wouter Mol

Een byzondere ervaring gehad in dit restaurant. Bij de vermelding dat mijn vrouw een noten en pinda allergie had werd ons eerst vermeld dat we dit eerder hadden moeten aangeven, vervolgens werd er door een ander verteld dat we met deze allergie in geen enkel duits restaurant zouden kunnen eten alleen al vanwege het afwas water, en als kers op de taart wilde de kok vervolgens helemaal geen maaltijd voor haar serveren, dat durfde hij niet aan. We hebben er gelukkig om kunnen lachen maar een beoordeling van 1 ster vinden we eigenlijk al te veel.

J

Janneke Kors

Als vegetariër zal ik hier niet gaan eten. En als je geen andere keus heb neem dan niet de veggie burger! De "burger" wordt gefrituurd en is vol gezogen met vet, echt te ranzig om te eten. Ik heb hem terug laten sturen naar de keuken maar de burger die terug kwam was echt niet veel beter..... Ongelooflijk dat ze hier 15,- voor vragen echt ongelooflijk