F.M. Telecom

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Zeist, Netherlands

fm-telecom.business.site
Electronics store

F.M. Telecom Reviews | Rating 3 out of 5 stars (8 reviews)

F.M. Telecom is located in Zeist, Netherlands on Weeshuislaan 26-28. F.M. Telecom is rated 3 out of 5 in the category electronics store in Netherlands.

Address

Weeshuislaan 26-28

Phone

+31 614995408

Service options

In-store pick-upIn-store shopping

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

Anoniem Anoniem

Wat een verschrikkelijke winkel! Lang verhaal kort, meneer heeft mijn telefoon (waarvan hij zei hem zelf te gaan maken) meegenomen naar de zwarte markt in Beverwijk en hier het scherm laten vervangen met een namaak scherm. Vervolgens werkt de vingerafdrukscanner niet meer. Vervolgens bellen we hem terug met de uitleg dat hij het niet meer doet, vervolgens heeft hij hem opnieuw meegenomen maarja met een namaak scherm gaat de vingerafdrukscanner echt niet werken. Dus wij terug naar de winkel omdat we ons geld terug willen. Nou na heel veel gezeur kregen we ons geld terug, maar niet voordat hij het scherm kapot had geslagen! Ga hier alsjeblieft niet heen, tenzij je zin heb in heel veel gezeur en slechte service.

F

faar elhaidouri

Verschrikkelijke telefoonwinkel! Ik vroeg netjes van of meneer een samsung s8 oplader had want ons toestel werkte niet of oplader werkte niet mee. Meneer zei dat het aan de oplader lag, vervolgens vroeg ik netjes wat de kosten zijn van een nieuwe lader. Toen zei ik ik denk er over na, en meneer begon gelijk boos te doen met ja wat wil je nou. Je moet nou een oplader kopen heb helemaal moeite gedaan om het te testen. Ik zei nou ik ga erover nadenken en kom hier niet meer terug!!!! Hij verbied me wat te kopen verschrikkelijk. En daarnaast zei hij ja ik heb corona van jullie gekregen met het testen blablabla je moet nu betalen. Die is gek!!! Heb hem voor een belachelijk winkel uitgemaakt idioot. Nooit meer!

S

Shakira Schyfsma

Het is dat ik 1 ster moet geven anders had ik er geen een gegeven. Deze meneer is zeer onvriendelijk aan de telefoon en zeker niet behulpzaam. Het ging om een simpel pakketje versturen met de vraag tot hoe laat ze er zijn op zaterdag. Kreeg me daar een grote waffel...... klantonvriendelijk, NIET HEEN GAAN !

C

Caspar Treurniet

Goede service prettige communicatie goede pruis kwaliteit.

O

Ottomar Wildemast

Deze winkel eigenaar is erg kundig met iPhones! Goede services en betaalbaar!

M

Mark B

Onbeschoft figuur. Heeft ook een DHL servicepoint maar dan zonder service zeg maar.

B

Bram Kobben

top service, aardige mensen. beste kwaliteit elektronica.

B

Bert De Vries

Telefoon deed niks meer. Bleek het scherm te zijn. Meneer heeft het binnen korte tijd kunnen maken. Erg blij mee. Toch alle fotos kunnen behouden.