Sakimi Sushi Zele

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Zele, Belgium

sakimisushi.be
Asian restaurant

Sakimi Sushi Zele Reviews | Rating 4.4 out of 5 stars (5 reviews)

Sakimi Sushi Zele is located in Zele, Belgium on Markt 19. Sakimi Sushi Zele is rated 4.4 out of 5 in the category asian restaurant in Belgium.

Address

Markt 19

Phone

+32 52210732

Service options

No-contact deliveryDeliveryTakeawayDine-in

Offerings

Small plates

Open hours

...
Write review Claim Profile

I

Ignastrafe

Wij hebben ruim op voorhand online besteld voor Take away. Onze bestelling was af te halen om 17u en om 17u05 heb ik alles mooi meegekregen. Alles was in orde, we hebben ook een stapel aan sausjes, chopsticks en wasabi gekregen :p. De veg tempura en dumplings waren superlekker! De sushi was ook zeer goed en de handrol was verrassend en lekker! Het zou misschien wel handig zijn om in de mail na reservatie ook nog eens een bevesteging te krijgen van het uur en dag ;).

A

Annelies Van Damme

Gisteravond voor de eerste keer besteld bij dit relatief nieuw adres. Bestelling geplaatst om 19u05, gebeld rond 20u45 om toch eens te horen waar ons eten bleef, en een man aan de lijn gekregen die duidelijk de boel niet de baas was. Uiteindelijk zei hij dat onze bestelling onderweg was. Een dik half uur later hebben we dan toch ons eten thuisbezorgd gekregen (wij wonen ook gewoon hier in Zele dus aan de afstand kan het niet liggen, maar we hadden allebei al iets gedronken dus afhalen was geen optie). Geen extraatje, geen korting (had wel op voorhand betaald), en geen echte uitleg. De fried roll was tegen dan volledig koud, dus waarschijnlijk is dat daar ergens blijven staan en over het hoofd gezien. Dat kan gebeuren, maar wees dan eerlijk (da's ook verstandiger tegenover gloednieuwe klanten). De overige sushi was wel lekker, en het was heel betaalbaar. Vandaar voorlopig toch nog 3 sterren. Volgende keer proberen we eens af te halen om het een tweede kans te geven.

D

Didier De donder

T eten is juist geleverd. T heeft 2 uur geduurd,alles is koud en dan nog een stuk van de bestelling niet bij. Bel je ernaar kunnen ze geen Vlaams laatste keer geweest

E

Emelien

Al het eten smaakt heel vers en lekker, vriendelijke service. Enige minpuntjes zijn de prijzen en wachttijd maar het is het waard!

R

Ronny De Geest

Lekkere wok