Zoetermeer, Netherlands
Willem Dreeslaan 186
N/A
+31792600004
Samen met Ronald Schumacher van Orivon makelaars mijn appartement snel en voor een zeer goede prijs weten te verkopen. Ronald was vooraf duidelijk over de kosten en over de verwachte verkoopprijs. Hij heeft de bezichtigingen professioneel begeleid en was altijd bereikbaar voor vragen. De begeleiding tijdens de onderhandelen was zeer kundig en snel. Ik zou geen moment twijfelen om bij een volgende woning weer met Ronald in zee te gaan.
like
Top makelaar en taxateur! Zeer goed bereikbaar, zelfs per whatsapp. Yvo heeft onze woning getaxeerd ivm aankoop nieuwbouw woning. En een jaar later heeft Yvo onze woning verkocht, binnen 7 dagen. Echter haakte de kopende partij na 2 weken af omdat de koper ziek was geworden. De makelaar heeft direct actie ondernomen waardoor de woning 3 dagen later alsnog verkocht is. De kosten zijn slechts 1% van de vraagprijs incl stylist en professionele fotograaf. En wat ons ook zeer verbaasde is dat de makelaar aanwezig was bij de taxatie door kopende partij. Er werd geen bouwtechnische keuring aangevraagd maar anders zou zelfs deze afspraak door de makelaar begeleidt worden. Wij hadden ons geen betere makelaar kunnen wensen en zouden direct weer voor ze kiezen.
Fijne makelaar, betrokken en goed!
Top makelaar
Wij hebben de begeleiding van oviron bij de verkoop van onze woning als zeer professioneel ervaren. Ze zijn goed te bereiken en hebben een goed marktgevoel. Zeker een aanrader!
Ronald van Oviron werd ons aangeraden door een vriend van ons en hiervan hebben we geen moment spijt gehad. Goed bereikbaar, geen vraag die je niet kunt stellen, duidelijke uitleg en heel fijn contact. De 'kosten' van deze aankoopmakelaar verdienden we dubbel terug!
Na veel ervaringen gehad te hebben was het contact met Ronald echt super!! Vol vertrouwen aan hem ons nieuwe avontuur ‘in handen’ gegeven en hebben daar zeker GEEN spijt van!! We hebben de kosten meer dan 10 voudig terug ‘verdiend’.
Amateuristische makelaar. Verstrekt foutieve en onvolledige informatie aan klanten. Wij hebben dankzij deze makelaar een enorme financiele strop te pakken! Geen excuses of compensatie. Ga niet in zee met dit bedrijf!
Deli
The best companies in the category 'Deli'